Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Transferová dokumentácia

Úvod Naše službyTransferová dokumentácia

Ak Vaše podnikanie zahŕňa obchody s blízkymi osobami (príbuzný v priamom rade, manžel, súrodenec) alebo ekonomicky (majetkový podiel), personálne alebo inak prepojenými osobami, ste podľa zákona závislou osobou a transakcie medzi vami sú kontrolované transakcie.

 

Osoby, ktoré uskutočňujú kontrolované transakcie, majú podľa zákona povinnosť viesť dokumentáciu k transferovému oceňovaniu, tzv. transferovú dokumentáciu.


Táto povinnosť sa viaže na všetkých podnikateľov, tzn. že momentálne neexistuje žiadne oslobodenie pre menších podnikateľov, mikropodniky alebo živnostníkov.

 

Zverte vypracovanie transferovej dokumentácie nám a my sa postaráme, aby bola vypracovaná v správnom rozsahu (úplná, základná, skrátená), so zohľadnením všetkých formálnych náležitostí a za použitia správneho výberu metód.

 

Skrátenú transferovú dokumentáciu Vám vypracujeme už od 150,-€.